Jdi na obsah Jdi na menu
 


Černá listina

Zde jsou zveřejněny stránky, kde jejich autoři sprostě zkopírovali obsah Airsoftové Pyrotechniky... Většinou jde o stránky, které namají, žádný řád a jejich autoři jsou blbý puberťáci bez pořádnýho téma stránek

http://matmik87.blog.cz/
- okopírování návodu na výrobu třecího zapalovače, dýmovnic a granátu.


http://serbi.blog.cz/  
- okopírování návodů dýmovnic. Porušení pravidel o spolupráci

http://losticemarines.pise.cz/archiv/
- okopírování návodů dýmovnic. okopírované ze Serbiho blogu xD

http://www.pax4.estranky.cz
- Tak toto je opravdu nepovedená kopie tohoto celého webu. Jde hned vidět, že tento člověk ví kulové o pyrotechnice natož o nějakých autorských právech :)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

spolupráca

(Jan Kanisal, 2. 12. 2012 18:29)

Srdečne zdravím
Taka vec: nema niekto kontakt na autora tochto vebu? som vyškolený elektrikár potrebovať by som pomôcť z vyrobou dymovnic, ja som tiez airsoftovy hráč. a vyrabam si rôzne druhý granátov,dymovnic... na oplatku za pomoc som vam ochotný poskytnúť moje "patenty" na vyrobu naslapnich min,elektrických rozbusiek,dialkoveho odpalu na 5km a rôzneho iného príslušenstva.

Re: spolupráca

(ASP Greg, 2. 12. 2012 20:50)

Ahoj, pojďme se pobavit na apcups@seznam.cz

pravopis

(zdk, 24. 5. 2012 21:38)

Můžu se zeptat, proč většina airsoftových fandů nezvládá pravopis? Tady není snad příspěvek, ve kterým by nebylo nějaký zvěrstvo :-D

Rada

(John36, 13. 1. 2012 22:43)

Ahoj chci se zeptat mám taky web a zajímalo by mě jak zišťujete že na jakých stránkách byli zveřejněny vaše rubriky !!!!!!

sales@kamingfireworks.com

(monica, 24. 2. 2011 3:13)

Hi Sir,

Glad to hear that you’re on the market for fireworks. We specialize in this field for several years, with the stable good quality and full effects same like samples show(you can click our website: www.kamingfireworks.com)and pretty competitive price.

Should you have any questions, pls do not hesitate to contact me.As well as welcome to visit our factory to see samples show and place an order face to face if possible!

If your fireworks market and order quantity is big per year, we would like cooperate with you in China and be your agent in China, it means we help you have yourself office in China for fireworks business, if you are interested in cooperation with us too, please contact with us and detail to talking when you come to China face to face.

ATTN: If you need get CE Mark and EN15947 in China, we can help you test direct in China and get it very soon.

Tks & br,

Monica
Kaming Trade Co.,Ltd
Tel: 0086-731-83629009
Fax: 0086-731-83629208
Mail:sales@kamingfireworks.com
Website:www.kamingfireworks.com
MSN:monicafireworks@hotmail.com
Skype:monicapyrotechnics

Dobrý den pane,

To rád slyším, že jste na trhu pro ohňostroje. Specializujeme se v této oblasti již několik let, se stabilní kvalitní a plný účinek stejný jako vzorky vykazují (můžete klepnout na našich webových stránkách: www.kamingfireworks.com) a docela konkurenceschopné ceny.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, pls neváhejte kontaktovat me.As také zveme k návštěvě našeho závodu vidět vzorky vykazují a místo, aby tváří v tvář, pokud je to možné!

Pokud váš zábavní pyrotechniky na trh a objednávka je velká za rok, chtěli bychom s vámi spolupracovat v Číně a se svého agenta v Číně, to znamená, pomůžeme si sami kancelář v Číně se zábavní pyrotechnikou, podnikání, pokud máte zájem o spolupráci s námi příliš , prosím, kontaktujte nás a podrobně mluvit, když přijedete do Číny tváří v tvář.

K rukám: Pokud potřebujete získat označení CE a EN15947 v Číně, můžeme vám pomoci test přímo v Číně a dostat ji velmi brzy.

TKS a br,

Monica
Kaming Trade Co, Ltd
Tel: 0086-731-83629009
Fax: 0086-731-83629208
Mail: sales@kamingfireworks.com
Webová stránka: www.kamingfireworks.com
MSN: monicafireworks@hotmail.com
Skype: monicapyrotechnics

sales@kamingfireworks.com

(monica, 28. 6. 2010 8:05)

Dobrý den!

Jsme profesionální ohňostroj manufactuerer a zobrazení firmy - Liuyang Kaming obchodní Co, Ltd, v průběhu let, máme profesionální ohňostroj tým byl zapojen do stovek tisíc každém případě úspěšné, a naši klienti jsou velmi oblíbeným s našimi vysokou kvalitu výrobků, balení Noval, resonalble cenové a first-sazba service.Because chápeme velmi mnoho, všichni zákazníci naděje své zboží stejné kvality jako vzorky stabilní, takže jsme se velmi upřímně řečeno zajistit, a prosím vás nedělejte si starosti.

Stejně jako my i vyrábět a vyvážet všechny druhy magie flash produktů (white papers blesk, blesk barevné papíry, barevné papíry vinu, flash řetězec, flash bavlna, flash účty, flash polštářky, flash jádro atd. ..), všechny druhy patří džíny velké rozměry, MP3, MP4 AMD fázi vlastnosti atd. .. Také jsme v zahraničí prodejního oddělení z hliníkové značky Kingle dveře, okna a hliníkové slitiny profil, se rozrostla v moderní společnosti skupiny, zapojit se do různých hospodářských podniků a specializující se na produkci značky okna, dveře a vysoce kvalitní hliníkový profil.
pro tyto položky máme stabilní spolupráci továren, proto vás prosím, nebojte se na kvalitu, cenu, lodní doprava.
Máte-li zájem o podnikání tak, prosím, můžete navštívit naše nové webové stránky: http://www.kamingfireworks.com najdete mnoho ture vzorky vedio vliv na to, a dejte nám zpětnou vazbu v čase, protože si myslíme, že je velmi ture a ušetřit čas tím, navzájem ukázat naše položky.

Upřímně doufáme, budeme moci přímou spolupráci s Vámi brzy ....
S pozdravem
S pozdravem,

Monica( General Manager)
Liuyang Kaming Fireworks Co.,Ltd.China

Tel:0086-731-83629009
Fax:0086-731-83629208
mobile:0086-731-(0)13974946610
http://www.kamingfireworks.com
MSN: monicafireworks@hotmail.com
Email: sales@kamingfireworks.com
SKYPE: monicapengke

Kopie

(ASP Greg, 11. 4. 2010 21:08)

Děkuji za upozornění. Autor obdržel tádení lhůtu na napravení této záležitosti.

dalsi kopie webu

(Informátor, 11. 4. 2010 20:52)

matmik87.blog.cz/

dotaz

(Kozy, 19. 3. 2010 16:45)

kdo dělal ty to str ? rád bych se ho na neco zeptal at mi napise na mail Semerus1@seznam.cz

sadra

(Kryšpa14, 1. 3. 2010 14:56)

Ten termit je na pyroforum jako hodně věci :D dam sem odkaz http://www.pyroforum.org/forum/viewtopic.php?t=1120 mymochodem je strašné to věčne kopírovani to bych trestal smrtí (joke)

Zinková běloba

(Pečený Pavel, 11. 12. 2009 10:06)

Nemá někdo zájem o ZnO vznikající při tavení mosazi?

web

(to sem ja, 24. 9. 2009 17:53)

muj web je www.aspyrotechnyk.blog.cz je tam gramatycká chyba le mohli byste mě někdy zbeřejnit plees

RE:prosím

(ASP Greg, 7. 9. 2009 17:25)

Uděluji ti právo. Odešli mi adresu tvého webu a link na kterém se návod nachází s původem nápadu. Tedy www.airsoftovapyrotechnika.estranky.cz
Přeji mnoho štěstí

prosím

(zoldak, 7. 9. 2009 16:40)

ahoj mohu tě poprosit o AUTORSKÁ PRAVA na tu rozbušku ve v rubryce výbušky ja tam npíšu kdo je puvodem chci si založit taky o pirotechnyce airsoftu mam par novích napadu jak vyrobyt minu diky předem PROSÍM:)

Pro Krtka

(ASP Greg, 18. 8. 2009 18:33)

Děkuji za tvůj názor na tyto stránky. Tvůj názor mi pomůže tyto stránky dále rozvíjet. Pečlivě sis nastudoval obsah těchto stránek, což mě překvapilo. Většina lidí co sem píše negativní komentáře pouze se podívá, že jde o pyrotechniku a hned kritizují.
Puberťáky nazývám ty lidi, kteří bez rozmyslu a studia kopírují a bastlí a pak jim to bouchá pod rukama.
Nevím proč nazýváš můj granát všemocný... A to, že mám svoje postupy na výrobu, kterou jsem získal od svého přítele není přece nic špatného. Přece je plno jiných výrobků, které pracují na stejném principu (například spalovací motory) a nikdo z výrobců se navzájem neobviňuje, že od sebe kopírují. Liší se postupy výroby, konstrukcí. A moje produkty také.
Se zákonem máš naprostou pravdu! To se já dopouštím přestupku. Ovšem NIKOHO nenutím dělat to samé.
S tím hrachem bych to nevyděl tak hrozně. Je pravdou co jsi napsal, ale pochybuji o tom, že by se jen tak někdo rozhodl po sobě házet granáty bez ochraných prostředků a pak je to jeho volba a každý je za své činy zodpovědný sám za sebe.
Samozřejmě, že jsem čerpal z informací od jiných lidí, kteří jsou zkušenější a mnoho toho dokázali, ale nechápu co je na tom špatného, deno deně se člověk učí od zkušenějších a z prací jiných ?
Ano je tu plno věcí, které jsou v rozporu se zákonem, ale domnívám se, že jsou i jiné blogy, kde je mnohem více nebezpečnější produktů. Které blogy popisují výrobu trhavin, třaskavin a dalších. Také se domnívám, že tito lidé by se měli dozvědět o svém neuváženém jednání.
Prosím tě o zodpovězení mých otázek a vůbec reakci na můj komentář. Pokud jsou tvoje stráneky uvedeny na černé listině, můžeme se domluvit a smazat je z listiny.
S pozdravem Greg

pro tvojí iformaci

(krtek, 18. 8. 2009 16:16)

Hej kluku ty jsi borec. Rád bych podotkl pár věcí ohledně tvích stránek a toho co tu píšeš. Zaprvé jestli si myslíš, že když je ti 14 tak puberťák nejsi tak jsi na omylu, ale to chápu neboť jsi tohle slovo slyšel u rodičů a nechápeš jeho význam. Zadruhé ohledně kopírování. Například tvůj všemocný airsoftový granát. Určitě jsi ho ty nevymyslel a jestli si myslíš, že díky svím fotkám jsi oprávněn nazývat ostaní, co na jejich stránkách uveřejňují návod na granát fungující na stejném pricipu , tedy plášť, šrapnel a střelivina ( petarda ), kopíráky obět jsi se zmýlil. Nehledě na to že to co děláš je přímo v rosporu s vyhláškou Českého Báňského úřadu. Samovolná uprava a výroba pyrotechniky II třídy T(ind. 1) je zakázána stejně jako umisťování pyrotechnických předmětů do prostředí ve kterém tvoří šrapnel ,to znamená ten tvůj hrách, který může způsobyt škody na majetku, zdraví či životech osob. Takže na závěr, to co tu děláš dělala hromada lidí před tebou, nic jsi nevymyslel jen jsi okopíroval nebo přepsal a upravil, návody desítky let vymyšlené a prezentované na jiných stránkách a většina věcí co tu máš je v rosporu se zákonem.

prosim prosim

(lukasblaz@seznam.cz, 30. 3. 2009 16:37)

ja všude sháním poměrz a podmínky na výrobu sádrového termitu Termitů sem dělal dost a tenhlemě fakt zajíná!!!!nebo aspon rovnici CaSo4 + Al----> ????
napište prosím na maila FAKT DIK STE ZLATY!